TRE-vervolgworkshop met klankschalen in Ede
Datum/Tijd
vrijdag 19 juni 2026
14.30 - 17.30
Na een korte kennismaking beginnen we met wat Qigong oefeningen (ik ben naast TRE provider ook Chi Neng Qigong instructeur) om het lichaam te ontspannen en te openen. Daarna doen we de TRE workshop waarin ik je begeleid en we samen kijken wat er nodig is voor jouw fysieke, emotionele en mentale proces om weer een stapje verder te komen.
De vervolgworkshops geef ik samen met de zeer ervaren Shiatsu therpeut Wim Hermans. Er is dus veel persoonlijke aandacht, en vanuit verschillende invalshoeken helpen we je verder in jouw proces.
Na afloop van de TRE workshop krijg je een klankschalen sessie terwijl je heerlijk relaxt op je matje ligt. Door het ritme en de frequentie van de klanken, kunnen je hersengolven vertragen en komen alfagolven op gang, waardoor je hersenen en je zenuwstelstel tot rust komen. Deze heerlijke diepe staat van ontspanning is een weldaad voor lichaam en geest, waarbij je lichaam tijd en ruimte krijgt om te herstellen. De ontspanning in combinatie met de trillingen op verschillende frequenties kunnen bijdragen aan het loslaat-proces dat met TRE al op gang is gekomen. De klanktrillingen kunnen blokkades helpen oplossen waardoor de energie beter kan doorstromen.
Aanmelding en meer informatie: www.springcoachingentraining.nl/agenda
